Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Експерти: історія з «диверсантами» в Криму може відкласти зняття санкцій з РФ

30 / 08 / 2016

Зростання напруженості між Росією і Україною після «диверсії» в Криму може відкласти зняття європейських санкцій з Росії і прискорити відтік капіталу з країни, вважає більшість з опитаних агентством Bloomberg економістів, передає «Дождь».

Агентство опитало 21 економіста — 52% з них вважають, що Європейський союз почне пом’якшувати санкції проти Росії протягом наступного року. До конфлікту в Криму такий прогноз давали 69%. Що санкції зніме США, вірять 10% опитаних експертів, проти 19% місяць тому.

Конфлікт підірве довіру інвесторів, впевнені 76% опитаних економістів. 62% вважають, що це прискорить відтік капіталу з Росії, пише Bloomberg.

«Зростання напруженості з Україною підірве довіру інвесторів, змусить США і ЄС зберегти санкції і викличе у подальшому відтік капіталу, оскільки Путін не сконцентрується на економічних реформах», — сказав старший аналітик Informa Global Markets Крістофер Шілс, — Це послабить рубль і змусить Центробанк перейти до обережного яструбиного тону».

Для пом’якшення західних санкцій Росія повинна проявити певну гнучкість, якої зараз не спостерігається, додав Швабе.

Раніше аналітики рейтингового агентства Moody’s попередили, що загострення відносин між Росією і Україною може призвести до тиску на російську економіку, яка тільки почала відновлюватися.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини