Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Екс-президент Криму вимагає перевірити достовірність диплома Аксьонова

30 / 08 / 2016

Екс-президент Криму Юрій Мєшков подав скаргу голові Центральної виборчої комісії РФ Еллі Памфіловій на порушення виборчих прав громадян, передають «События Крима».

Як заявляє Мєшков, при реєстрації у виборчкомі Криму кандидатів від партії «Єдина Росія», голова комісії Михайло Малишев не перевірив документи, надані «прем’єром» Сергієм Аксьоновим на предмет повноти та достовірності.

“Малишевим були проігноровані відомості, опубліковані і широко обговорювані в ЗМІ Криму, щодо відомостей з біографії Аксьонова, які мають важливе значення для виборців Криму”, – уточнив Мєшков.

Так, за його даними, Аксьонов не закінчив Сімферопольське вище військово-політичне будівельне училище, тому що був відрахований за порушення дисципліни. Диплом про вищу освіту він не отримав, військове звання йому не присвоювалося.

“Тим не менше, пред’явив фальшивий диплом про закінчення СВВПУ, на цій основі був зарахований для отримання другої вищої освіти і закінчив Університет економіки і управління. Примітно, що ректором цього ВНЗ став Володимир Узунов, який очолював кафедру філософії СВВПСУ в період навчання там Аксьонова, – пише Мєшков. – Аксьонов офіційно використав фальшивий диплом ще й при реєстрації кандидатом, а потім і обрання в держраду Криму. Що при підтвердженні є кримінально караним діянням. Таким чином, можна говорити про грубе порушення виборчого законодавства”.

У зв’язку з цим Мєшков просить визнати незаконними дії голови виборчкому Криму та вимагати для перевірки оригінали документів, представлених Аксьоновим під час реєстрації кандидатом у депутати Державної Думи РФ.

При наявності підстав він просить передати матеріали перевірки до Генеральної прокуратури і Слідчий комітет РФ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини