Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Екс-депутат Ганиш: кримським військовим навіть заборонили брати в руки зброю

28 / 01 / 2016

Колишній депутат Верховної Ради Криму Василь Ганиш в інтерв’ю QirimInfo розповів, що в лютому-березні 2014 року кримські військові були готові чинити опір силам РФ, але не отримували відповідного наказу. 

«У нас, наприклад, стояв батальйон морської піхоти біля стадіону «Кристал». З керівництвом батальйону спілкувався, вони кажуть, що команди немає і навіть заборонили брати в руки зброю. А там були і навчені хлопці, і техніка», — сказав він. 

Крім того, Ганиш розповів про ставлення керівництва українських силових структур до ситуації на півострові на момент початку анексії. 

«Я не буду називати прізвища, але коли людина дзвонить одному з керівників силових структур України, а йому відповідають: «Ви панікер, ви не володієте ситуацією, там все нормально, там все під контролем» — ось це дійсно державна зрада», — зазначив екс-депутат. 

Нагадаємо, Василь Ганиш був затриманий при переході адміністративного кордону 29 квітня на пропускному пункті «Каланчак» в Херсонській області за підозрою в державній зраді. Свою провину він заперечує і заявляє, що був єдиним депутатом Верховної ради Криму, який проголосували проти проведення «референдуму».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини