Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Джемілєв візьме участь у засіданні Ради Безпеки ООН

12 / 03 / 2016

18 березня лідер кримських татар, уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв візьме участь у тематичному засіданні Ради Безпеки ООН, присвяченому другій річниці окупації Криму Росією. Про це повідомляється на сторінці уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу в Facebook.

Засідання проходитиме в форматі Арріa (неформальні конфіденційні зустрічі, організовувані членом або членами Радбезу з метою проводити в приватному порядку відвертий обмін думками з використанням гнучких процедурних рамок і за участю осіб, яких було б корисно заслухати і яким вони хотіли б щось повідомити).

«Тема обговорення стосуватиметься проблеми порушень прав людини в Криму. А проблема ця є дуже гострою на тлі безперервної політики репресій і утисків з боку окупантів», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що крім представників країн-членів РБ ООН, очікується участь в дискусії помічника генсекретаря ООН Івана Шимоновича.

«Серед доповідачів будуть, зокрема, представники неурядових організацій: Freedom House, Центр інформації про права людини, Кримська польова місія з прав людини», – повідомили в прес-службі Джемілєва.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини