Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Джемілєв: учасники блокади Криму готові пустити ремонтників на дві лінії пошкоджених ЛЕП

23 / 11 / 2015

Учасники блокади Криму готові пустити ремонтників на дві лінії електропередачі на Херсонщині. Про це заявив в інтерв’ю ЛІГА.net лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Він зазначив, що мова йде про лінію, яка забезпечує електрикою деякі райони Херсонської області та лінію, що веде до Запорізької АЕС.

«Зараз ми частково допустимо фахівців до розмінування та проведення ремонтних робіт. Там є одна лінія, яка, обігнувши Крим, веде в райони Херсонської області. Там теж вони, виявляється, без світла. Ось цю лінію ми дозволимо відновити. На материковій частині люди не повинні страждати. І ще одна лінія пов’язана з Запорізької АЕС (Укренерго сьогодні заявило, що падіння електроопор призвело до аварійної розвантаженню двох АЕС, – ред.)», – повідомив нардеп.

Джемілєв також додав, що переговори з приводу відновлення постачань електроенергії до Криму можливі після звільнення українських політичних в’язнів на окупованому півострові і в Росії.

Лідер кримськотатарського народу також припустив, що у відповідь на енергоблокаду Криму, Росія може ввести чергові торгові обмеження.

«Вони вже не відвантажують нам антрацит. Нам буде дорожче, але ми все-таки можемо купувати його в ПАР. Дорогувато, звичайно. Але нам поступово треба перебудовуватися і обривати всі нитки з Росією. А цьому будуть дуже пручатися всі наші олігархи і політики, які зав’язані своїм бізнесом з Росією», — сказав Джемілєв.

Нагадаємо, увечері 21 листопада у всіх населених пунктах Криму пропала електрика. За версією силовиків, причиною став підрив в Чаплинці на Херсонщині електроопор, по яких на півострів надходила електроенергія.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини