Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Джелялов розповів про результати відвідування Центру «Е»

13 / 03 / 2017

Сьогодні, 13 березня, заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов разом з адвокатом відвідав в Сімферополі Центр з протидії екстремізму. За його словами, у Джелялова взяли пояснення з приводу існуючого на даний момент його зв’язку з Меджлісом, а також з активістом Марленом Мустафаєвим.

«Викликаний був пов’язаний з заявою приватної особи про те, що в одному з інтерв’ю 112 каналу мене протитрували заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу, і так, як я в ході інтерв’ю не заперечував цього, значить, є членом Меджлісу, тобто забороненого на території РФ громадського об’єднання, і відповідно, щодо мене треба застосувати норми Кримінального кодексу Росії», – розповів Джелялов.

Він роз’яснив співробітникам Центру «Е» «свій нинішній статус і, давав я інтерв’ю чи ні».

Після цього Джелялова провели в інший кабінет, де його опитали щодо справи Марлена Мустафаєва.

«Як виявилося, ми з ним є друзями по соцмережах. Мені довелося давати пояснення, що особисто з Марленом Мустафаєвим я не знайомий і чи є він членом будь-яких громадських об’єднань, мені невідомо. Я дізнався про нього виключно в зв’язку з його арештом і свою думку з приводу арешту його і інших хлопців висловлював публічно», – заявив Джелялов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини