Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Диверсанта» Редвана Сулейманова буде захищати адвокат Еміль Курбедінов

25 / 11 / 2016

Адвокат Еміль Курбедінов відвідав заарештованого Редвана Сулейманова, який наразі знаходиться в СІЗО Сімферополя. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Сулейманов був затриманий російськими силовиками в червні за звинуваченням в плануванні диверсій на території Криму, а також неправдивому повідомленні про мінування.

У коментарі QirimInfo, Курбедінов повідомив, що підписав з Сулеймановим угоду про його захист.

«Я підписав з ним угоду і на даний момент є його адвокатом. Незабаром сподіваюся отримати на руки матеріали справи», – сказав Курбедінов.
Зараз у Сулейманова також є адвокат за призначенням Дмитро Вангелій. Раніше він відмовився журналістам QirimInfo коментувати справу свого підзахисного.

За словами Курбедінова, на даний момент у справі Сулейманова ведеться досудове розслідування.

«Зараз ведеться досудове розслідування, він [Сулейманов] дав свідчення. Він каже, що особисто не дзвонив, а що на його телефон зателефонували, а він в свою чергу перенаправив цей дзвінок в міліцію. Він тільки стояв у аеропорту і зробив переадресацію дзвінка на поліцію», – пояснив адвокат.

Нагадаємо, спочатку слідство звинувачувало Сулейманова за статтею 207 ч. 1 – «завідомо неправдиве повідомлення про теракт», зараз його звинувачують за другою частиною цієї ж статті – «те саме діяння, що призвело до заподіяння великої шкоди». Крім того, слідство намагається прив’язати Сулейманова до групи «Панова-Захтея», яка була арештована пізніше.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини