Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Дитинство в окупованому Криму

28 / 04 / 2020

За шість років питання окупованого Криму набуває нових граней на тлі світових змін та процесів. За завісою вирішення глобальних процесів майже незримою ниткою, яка закріплює нинішню ситуацію й тягнеться далеко в майбутнє, залишається становище дітей в умовах конфлікту.

Після окупації ставленики Російської Федерації в Криму активно впроваджують політику переслідування нелояльного населення, незаконно заарештовуючи, саджаючи в тюрми, викрадаючи людей. Близько 200 дітей пережили обшуки в їхніх будинках та арешти їхніх батьків.

[gallery-38317]

Разом з воєнізацією півострова масштабно проводиться мілітаризація дитячої свідомості. За час окупації кардинально було змінено курс освіти, до шкільної програми були введені дисципліни «патріотичного виховання» і створені «військово-патріотичні» табори для кримських дітей.

[gallery-38306]

Що діти, чиї батьки зараз перебувають у в’язницях за сфабрикованими справами, візьмуть у доросле життя? Які наслідки національно-патріотичного виховання?

З деякими з дітей політв’язнів ви можете познайомиться завдяки відеоролику ініціативи Кримське дитинство, в якому діти політв’язнів кримських татар діляться своїми історіями і мріями.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Хроніки