Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Динамічний вихідний: як підлітки вчились лідерським якостям на майстер-класах у КримСОС

26 / 10 / 2017

“ВеселкаTV” має великий досвід роботи з підлітками для їх розвитку та освіти. Навчання проходило в незвичній формі, без шкільних лекцій. Увесь майстер-клас – це інтерактивна форма сприйняття та засвоєння нового для учасників.

Що таке тайм-мененджмент, для чого потрібно планувати свій час та який результат буде від цього? – про це діти говорили під час однієї з сесій тренінгу, на якому мали можливість самостійно визначити власні пріоритети, а тренер Станіслав Гнутов майстерно допомагав їм у цьому. 

Хто такий лідер та якими якостями він має володіти, щоб повести за собою однодумців або разом вирішити поставлену задачу. Відповіді на ці питання діти шукали разом з професійним психологом Мариною Бриль.

На завершення керівник інтернет-телебачення та радіо “ВеселкаTV” Діна Ібрагімова показала студію, де створюють та знімають  дитячі телепередачі, відкрила  деякі таємниці знімального процесу, познайомила з фешн-блогером – 14 річною дівчинкою, яка на  прикладі свого проекту показала, що все, про що ти мрієш та хочеш зробити – це реально, тільки потрібно почати Діяти.  Це і був головний меседж, який мали усвідомити діти після цього спілкування  – потрібно мріяти та діяти, адже все в наших руках!

Смотрите фото ТУТ

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини