Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Дружину вбитого російськими силовиками в Криму Набі Рахімова депортують в Узбекистан

13 / 05 / 2021

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Також «суд» призначив їй штраф в розмірі 2000 рублів. Її буде поміщено в центр тимчасового утримання, після чого її супроводжуватимуть до кордону Узбекистану.

Двох неповнолітніх дітей Сохіби Бурханової 11-ти і 15-ти років суд запропонував або відправити в супроводі дорослого в Узбекистан, або оформити на них опіку третій особі.

Нагадаємо, рано вранці 11 травня російські силовики провели штурм будинку в мікрорайоні Дубки окупованого Сімферополя, де знаходився громадянин Узбекистану Набі (Аюб) Рахімов. Його нібито мали намір затримати у зв’язку з тим, що він оголошений в розшук як член міжнародних терористичних організацій. За версією силовиків, Рахімов нібито був озброєний і відстрілювався, тому його вбили під час штурму.

Як повідомляє «Кримська солідарність» Раніше Набі (Аюб) Рахімов вже вступав в суперечки з російською владою з приводу депортації в Узбекистан в Європейському суді з прав людини. Він стверджував, що в Узбекистані його переслідують за релігійні та політичні переконання, підозрюючи в причетності до забороненої в цій країні (і в РФ) партії «Хізб ут-Тахрір». Європейський суд встав на бік Рахімова і зобов’язав РФ виплатити йому 17 000 євро компенсації.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини