Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Довідка переселенця відтепер доступна у цифровому форматі

9 / 10 / 2020

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Раніше ця довідка була виключно паперовою, але тепер вона буде доступна і в цифровому форматі.

У міністерстві повідомляють, що внутрішньо переміщена особа, яка отримала довідку ВПО матиме відображення в електронному вигляді всієї інформації, яка є в цій довідці. Для цього потрібно лише встановити мобільний додаток «Дія» та пройти електронну автентифікацію.

Довідка відображає прізвище, ім’я та по батькові її власника, стать, інформацію про документи, які підтверджують особу, та зареєстроване і фактичне місця проживання. 

«Е-довідку ВПО можна пред‘являти за місцем вимоги  без додаткового пред’явлення її  паперового аналогу. Вона полегшить життя майже 1,5 мільйону українців, які зареєстровані як внутрішньо-переміщені особи. Це важливий крок на шляху до paperless держави», — зазначив заступник Міністра з питань реінтеграції ТОТ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Снавер Сейтхалілєв.

Зараз міністерство також розглядає алгоритм надання можливості для громадян подавати онлайн заяву на отримання компенсації за зруйноване житло, отримання допомоги на правовий захист і інші послуги, які зараз доступні лише офлайн.

Вибір редакції

Ще Новини