Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Долучайтесь до зустрічей жіночого клубу «Між нами дівчатами» у грудні

1 / 12 / 2016

В усьому світі впродовж 16 днів говорять про насильство над жінками. Ми присвятили найближчу зустріч клубу цій темі. Пропонуємо Вам відвідати семінар «Те, про що не прийнято говорити».  

У кожного з нас є історія про насильство. Вона може стосуватись безпосередньо нашої сім’ї або когось із знайомих. Але про це не прийнято говорити. І не прийнято шукати допомоги або допомагати – прийнято терпіти. Що насправді слід робити жінкам, коли вони стискаються з такими ситуаціями? Як допомогти собі та знайомим? Будемо шукати відповіді на зустрічі. 

Допоможе нам в цьому кризовий психолог Вікторія Веритеннікова з центру психічного здоров’я і травматерапії «Інтеграція».

На семінарі ми розглянемо питання:

  • про що думає і як себе поводить агресор;
  • як не жити в ролі жертви;  
  • що робити, якщо ви чи знайомі пережили ситуацію насилля в сім’ї.

Після семінару розслабимось і помалюємо по тканині. Ви зможете перетворити стару футболку в ексклюзивну річ. Тематика малюнків – вільна. Творити будемо спеціальними фарбами, що не змиваються після прання. Футболку Вам необхідно принести свою. Підійде будь-яка річ з тканини, бажано однотонна.

Дата та час зустрічі: 3 грудня, 12:00-16:00.

Місце проведення: Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 9 (стара назва – Суворова), 15 хв. від станції метро Арсенальна або Печерська.

Участь безкоштовна. Реєстрація на цю та всі подальші зустрічі відкривається щосереди ТУТ.

Переглянути весь графік зустрічей клубу на грудень можете ТУТ

За новинами клубу слідкуйте у групі клубу в  facebook.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини