Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Документальний фільм «Мустафа»

17 / 07 / 2016

2015-2016 роки 

«Мустафа» — перший документальний фільм про Мустафу Джемілєва. Стрічка розповідає про життя і боротьбу Мустафи Джемілєва за право кримських татар на повернення на батьківщину, про його ув’язнення і голодування в тюрмі, яке тривало 10 місяців.

Історія у фільмі розказана самим Мустафою Джемілєвим, а також його оточенням, істориками та дисидентами. У стрічці використані як постановні кадри, так і фрагменти інтерв’ю та документальні хроніки

Цей фільм – проєкт команди КримSOS. Робота над ним розпочалась у лютому 2015 року та тривала півтора роки. За цей час знімальна група відвідала 5 країн і записала 26 інтерв’ю.

Прем’єра фільму «Мустафа» відбулась 28 жовтня 2016 року на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість». Його мета — розповісти історію українського політика і громадського діяча, який уособлює боротьбу за виживання, гідність і честь кримських татар.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Проєкти