Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Докази звинувачення свідчать про повну невинність Чийгоза – адвокат

19 / 12 / 2016

Сьогодні, 19 грудня, на судовому засіданні у справі Ахтема Чийгоза розглядались речові докази сторони звинувачення, повідомив адвокат Микола Полозов.

На суді Ахтем Чийгоз зазначив, що прокурор розглядає матеріали “вкрай тенденційно”. Зокрема, не звертає увагу на те, що провокації і сутички були організовані проросійською стороною, і розглядає дії тільки проукраїнською боку.

“Люди навмисно туди прийшли зірвати мітинг кримських татар по можливості влаштувати якісь заворушення, що їм і вдалося. Прокурор вдає, що цього не існує, так само як і слідчий до цього вдавав, що цього не існує. Формально докази представляє сторона звинувачення, але ми бачимо, що ці докази свідчать про повну невинність Чийгоза в організації масових заворушень”, — заявив Полозов.

Нагадаємо, заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз звинувачується в організації заворушень 26 лютого на мітингу біля Верхвоної ради Криму. Раніше «суд» розділив справу «26 лютого». Так, справа Мустафи Дегерменджі, Алі Асанова, Арсена Юнусова, Ескендера Емірваліева, Ескендера Кантемирова розглядається в центральному районному «суді» Сімферополя, а справа Ахтема Чийгоза залишиться в «Верховному суді» Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини