Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

До проєкту КримSOS з підтримки спільнот долучились 86 громадські організації

26 / 10 / 2022

86 громадські організації та ініціативні рухи долучились до проєкту КримSOS з підтримки спільнот. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«З червня 2022 року 86 громадських організацій та ініціативних груп доєднались до проєкту КримSOS з підтримки спільнот, подаючи заявки через відповідну онлайн-форму. За час роботи проєкту 161 громадська організація та ініціативна група увійшли до мережі організацій”, – розповів Денис Савченко.

Організації та ініціативи, які долучилися до проєкту КримSOS, займаються допомогою вимушеним переселенцям в одній з 15 областей України. Вони отримають доступ до ексклюзивних навчальних програм, можливостей щодо мережування та отримання консультацій з широкого кола питань. Також учасники проєкті отримують змогу взяти участь у грантовій програмі длядля реалізації суспільно корисних проєктів.

Реалізація програми відбувається у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини