Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

До проєкту КримSOS з підтримки ініціатив подали заявки 87 організацій

11 / 10 / 2022

87 організацій та ініціативних груп подали заявки до проєкту КримSOS з підтримки ініціатив. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«До проєкту КримSOS з підтримки ініціатив подали заявки 87 організацій, які опікуються вимушеними переселенцями в 14 областях України. Організації та ініціативні групи, які долучилися до проєкту, отримують доступ до ексклюзивних просвітницьких матеріалів КримSOS, навчальних турів та отримують можливість стати учасниками грантової програми», — розповів Денис Савченко.

Допомога організаціям та ініціативним групам відбувається у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН).

Долучитися до проєкту можуть громадські організацій та ініціативні групи, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам в одній з 14 областей України. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму.

Наразі КримSOS співпрацює з 126 організаціями та ініціативами, які долучені до збору та аналізу потреб вимушених переселенців у різних областях України, що дозволяє реагувати на запити та проблеми ВПО.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини