Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

126 громадських організацій долучилися до проєкту КримSOS з підтримки спільнот

27 / 09 / 2022

До проєкту КримSOS з підтримки спільнот долучилися 126 громадських організацій та ініціатив з різних регіонів України. Про це повідомив спеціаліст з розвитку спільнот КримSOS Юрій Даценко.

«126 громадських організацій та ініціатив, які займаються допомогою вимушеним переселенцям, долучилися до проєкту КримSOS з підтримки спільнот. З них 56 працюють у західних регіонах України, 38 – у центральних та 32 – у північних», – розповів Юрій Даценко. 

У межах проєкту КримSOS громадські організації та ініціативи долучені до збору та аналізу потреб вимушених переселенців у різних областях України, що дозволяє реагувати на запити та проблеми ВПО.

Доєднатися до співпраці можуть громадські організації та ініціативні групи, що допомагають внутрішньо переміщеним особам в одному з 14 регіонів України. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму.  

ГО «КримSOS» співпрацювала зі 118 громадськими організаціями в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН)

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини