Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

До проєкту КримSOS з підтримки ініціатив подала заявки 91 організація

18 / 10 / 2022

91 організація подала заявки до проєкту КримSOS з підтримки ініціатив. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«91 організацій, що опікуються вимушеними переселенцями у 14 областях України, наразі хочуть долучитися до проєкту. КримSOS продовжує прийом заявок до проєкту з підтримки ініціатив. Подати заявку на участь можна до кінця року», — розповів Денис Савченко.

Зараз КримSOS співпрацює зі 126 організаціями та ініціативами, які долучені до збору та аналізу потреб вимушених переселенців. Усі вони мають доступ до ексклюзивних просвітницьких матеріалів та активностей, а також право на участь у грантовій програмі.

Долучитися до проєкту можуть громадські організацій та ініціативні групи, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам в одній з 14 областей України. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму.

Допомога організаціям та ініціативним групам відбувається у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини