Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

До обвинуваченого у «справі диверсантів» Андрія Захтея пустили адвокатів

29 / 11 / 2016

Адвокатів Олександра Попкова та Ільнура Шарапова пустили до їх підзахисного Андрія Захтея. Про це QirimInfo повідомила дружина Захтея Оксана.

«Попкову вдалося потрапити до Андрія 22 листопада, Шарапова пустили на наступний день. Вранці йому подзвонив слідчий і запросив на слідчі заходи. Ільнуру не вдалося довго поговорити з Андрієм, а Олександр говорив з чоловіком більше п’яти годин. Каже, що Андрій тримається бадьоро, отримав мої листи з фотографіями дочки», – розповіла Оксана Захтей.

Наступний візит Ільнура Шарапова до Захтея запланований на 1 грудня.

Нагадаємо, Андрій Захтей був затриманий в Криму російськими силовиками в серпні разом з Євгеном Пановим. Російські спецслужби заявляють, що Захтей був членом «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова. Тоді разом з так званою «групою Панова-Захтея» були затримані ще як мінімум вісім осіб.

Відразу після затримання Захтея та іншого фігуранта «справи диверсантів» Редвана Сулейманова засудили на короткі терміни за хуліганство. Пізніше співробітники ФСБ звинуватили його в «пособництві учасникам незаконного збройного формування» (стаття 208 КК РФ), а потім і в «сприянні диверсантам» (стаття 281 КК РФ).

10 жовтня Київський районний «суд» Сімферополя продовжив термін утримання під вартою Євгена Панова і Андрія Захтея до 10 грудня. Через пару днів, 13 жовтня, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили Панова і Захтея в СІЗО «Лефортово». Редван Сулейманов утримується в СІЗО Сімферополя.

Дружина Андрія Захтея Оксана неодноразово заявляла, що її чоловік не міг мати жодного стосунку до терактів або диверсій і працював в Криму таксистом.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини