Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Для того, щоб чогось досягти, треба мріяти

26 / 11 / 2015

«Мріяти, працювати та втілювати свої мірї у життя», – такий рецепт успіху на думку Володимира Поперешнюка, співвласника найбільшого українського поштового оператора. 20 листопада від зустрівся з людьми, котрі переїхали зі сходу та Криму і зараз вимушені досягати всього з нуля. Володимир же пройшов свій шлях успіху з нуля, а тому мав чим поділитись із слухачами.

11 року молодий амбітний Володимир їхав у потязі. Він прочитав про UPS та FedEx – компанії зі світовим ім’ям, що надають послуги з доставки. І тут Володимир  подумав, а чому б не створити таку ж компанію і в Україні – компанію приватної кур’єрської доставки.

Разом зі своїм однокласником Поперешнюк розпочав бізнес у 2004 році зі стартовим капіталом у 5 тисяч доларів на двох. Перші 7 років, за словами співвласника «Нової Пошти», у компанії не було прибутку. До сьогодні невеличка кур’єрська служба виросла в сучасну, амбіційну приватна службу доставки з більш ніж 2500 відділеннями по всій Україні. На додачу, «Нова Пошта» повсякчас реалізує соціальні програми, наприклад, промокоди на на волонтерську доставку в зону АТО.

Слухачі з неабияким інтересом слухали розповідь гостя, розпитували про подальший розвиток компанії, покращення сервісів, цінову політику. Окрему увагу привернуло питання втрати офісів «Нової Пошти» на окупованих територіях Криму та зони проведення АТО. Проте, за словами Поперешнюка, завдяки ефективному менеджменту компанія впоралася з цим викликом і продовжила рухатись уперед, збільшуючи прибутки.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини