Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Дайджест 15-21 жовтня

22 / 10 / 2018

Розгляд «судом» апеляції захисту у «справі Еліни Мамедової»

16 жовтня (https://krymsos.com/ru/news/-sud–vidmovivsya-pereviriti-diyi–slidchogo–u–spravi-elini-mamedovoyi-/) Захист обвинуваченої в «розпалюванні ворожнечі і ненависті» за репости у соцмережі «ВКонтакте» Еліни Мамедової подав апеляційну заяву до так званого Верховного суду Криму. 16 жовтня відбулося засідання з розгляду скарги. Адвокат Алєксєй Ладін заявив, що «Верховний суд» відмовив у задовільненні скарги і лишилася чинною постанова Ялтинського міського «суду», і захист досі не має інформації щодо освіти експерта з боку звинувачення, його кваліфікації, професійного стажу і прізвища, імені, по-батькові.

Трагедія у Керченському коледжі: 18-річний студент відкрив вогонь по студентах і викладачах, підірвав бомбу і покінчив з собою.

17 жовтня (https://krymsos.com/ru/news/20-zagiblikh-7-u-vkrai-vazhkomu-stani-i-nepratsyuyuchii-metalodetektor-shcho-vidomo-pro-tragediyu-v-kerchi-na-danii-moment/) 18-річний Влад Росляков відкрив вогонь у керченському технікумі, підірвав саморобну бомбу і застрелився. 22 загиблих, 73 постраждалих і один випадок суїциду близької до жертви стрілянини людини. Спершу було відкрито справу щодо вибуху газу, опісля ситуацію назвали терактом, але опісля перекваліфікували на масове вбивство. Досі відбувається слідство у справі.

Українського політв’язня Кремля Володимира Балуха етапують у Виправну колонію №2 (м. Керч)

18 жовтня (https://krymsos.com/ru/news/ukrayinskii-politvyazen-balukh-buv-dostavlenii-v-koloniyu-i-znakhoditsya–na-karantini–advokat/) 19 жовтня Володимира Балуха етапували до відомої жорстоким ставленням щодо ув’язнених і тортурами Виправної колонії №2 у Керчі. Наразі Володимир знаходиться в карантині і відвідати його буде можливо з 3 листопада.

Українська правозахисна група відвідала політв’язня Кремля Олександра Кольченка і надала звіт щодо його стану

18 жовтня (https://krymsos.com/ru/news/stan-kolchenko-pravozakhisniki-vidvidali-politvyaznya/) Українська правозахисна група сповістила про задовільний стан українського політв’язня Кремля Олександра Кольченка. У своєму звіті група представила інформацію про задовільний стан Олександра. Також опублікували листа Кольченка до Олега Сенцова, який нещодавно припинив голодування. З текстом листа можливо ознайомитися тут: https://krymsos.com/ru/news/ne-vpadai-u-vidchai-i-pamyatai-shcho-imperiyi-ne-vichni-tirana-vpade-kolchenko-napisav-sentsovu-lista/.

Адвокат у «справі Веджіє Кашка» подав скаргу на дії слідчої.

18 жовтня (https://krymsos.com/ru/news/slidchii-samovilno-prikhovala-imena-silovikiv-prichetnikh-do-zatrimannya-vedzhiye-kashka-polozov/) Ніколай Полозов, адвокат у «справі Веджіє Кашка» подав скаргу до так званого Київського районного суду Сімферополя щодо незаконних дій слідчої у справі, яка самовільно приховала імена і дані російських силовиків, які затримували Веджіє. 22 жовтня відбудеться розгляд в «суді» скарги Полозова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті