Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ЦНАПи відновлюють роботу у Києві та Херсоні – можна йти за паспортом чи ID-карткою

26 / 03 / 2022

У Херсоні та Києві попри тяжкий військовий час відновлюють роботу Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) .

Херсон – буде працювати частково 

Херсонська міська рада повідомила, що частково відновлюють роботу ЦНАПу. 

Херсонці можуть приходити за отриманням документів, які прийняли у роботу до воєнних подій. 

Вікно видачі працює у скороченому графіку за звичайною адресою –  будівля міськвиконкому, з боку вулиці Преображенської. Години роботи із 9.00 до 15.00, телефонні консультації за міським номером: 0552 26-26-65

“Що стосується прийому в обробку нових замовлень, то окупаційний стан унеможливлює роботу, тому що перекрито доступ до основних реєстрів: паспортного, будівельного, речових прав та актів цивільного стану. Відновлення надання всіх 200 послуг відкладається поки на невизначений термін”, – пишуть у міській раді. 

Київ – працюють з 28 березня 

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив про відновлення роботи київського ЦНАПу, що працюватиме з понеділка 28 березня з з 10:00 до 16:00.

«Буде проводиться видача вже готових документів та надання консультацій із загальних питань. Інформацію щодо роботи ЦНАП, готовності та можливості отримання ID-картки, закордонного паспорта громадянина України, посвідок на постійне та тимчасове проживання, поданих через центри надання адміністративних послуг міста Києва можна отримати телефоном», – наголосив Микола Поворозник.

Телефони call-центру ЦНАП : 044 202 60 38 та 044 202 60 39.

Також Міністерство цифрової трансформації створили мапу з працюючими Центрами надання адмінпослуг (ЦНАП). Там можна перевірити чи відкрита установа та як саме працює під час війни. Для цього потрібно обрати область та район, де розташована установа. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини