Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Cуд залишив у силі постанову на арешт Сейдамета Мустафаєва

26 / 04 / 2017

Верховний суд Криму залишив у силі постанову суду першої інстанції на арешт Сейдамета Мустафаєва. Про це в коментарі QirimInfo повідомила правозахисниця Ліля Гемеджі.

Гемеджі розповіла, що показання свідків, які були присутні при обшуку, були в більшій мірі на користь Мустафаєва.

«Свідки говорили, коли сам Сейдамет ввів пароль і відкрив свою сторінку в соціальній мережі, то в той момент вони бачили зовсім іншу сторінку, ніж та, скріншоти яких були надані в матеріалах адміністративної справи. Це обидва свідки підтвердили, і ми самі про це говорили», – розповіла правозахисниця.

Однак, за словами Гемеджі, дивним чином показання цих свідків з протоколу судового затримання зникли.

«Ми були в великому здивуванні, коли в суді на стадії дослідження доказів дізналися, що в протоколі судового засідання першої інстанції половина показань свідка, які були на користь Сейдамета Мустафаєва зникли», – заявила Гемеджі.

Правозахисниця додала, що постановою суду першої інстанції у Мустафаєва був конфіскований ноутбук. Захист заявив, що ноутбук знаходиться у спільній власності Сейдамета Мустафаєва та його дружини, суд цього не врахував і залишив постанову суду в повній силі.

Нагадаємо, Бахчисарайський міський суд визнав винним Сейдамета Мустафаєва в скоєнні правопорушення за статтею 20.2 КоАП РФ [Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування] і призначив йому 5 діб адмінарешту.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини