Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чверть абітурієнтів Кримського університету – приїжджі з Росії

26 / 07 / 2016

Частка абітурієнтів з Росії, що подають документи на вступ до так званого «Кримського федерального університету ім. Вернадського» (колишній Таврійський Національний Університет ім. В. І. Вернадського), досягла 25%. Про це повідомляє прес-служба університету.

«Відсоток заяв, що надходять до КФУ ім. В. І. Вернадського з материкової частини Росії, в цьому році збільшився на 4% і становить 25%. Тому сьогодні з упевненістю можна говорити про те, що наш вуз тепер котирується популярністю не тільки на території півострова, але і серед абітурієнтів інших регіонів Російської Федерації. Причому, географія розширюється: від Підмосков’я до Далекого Сходу», – заявив «ректор» Кримського університету Сергій Донич.

Крім того, за кількістю іноземних громадян «Кримський федеральний університет» займає лідируючу позицію серед федеральних вузів Росії.

У вузі вже навчаються понад 3 тисячі іноземців, а в цьому році кількість заяв на вступ від осіб, які проживають за межами РФ, збільшилася.

«Заяви громадян України ми також розглядаємо як заяви іноземних громадян, велика кількість заявок – з Узбекистану. Традиційно до кінця серпня – початку вересня ми очікуємо абітурієнтів з далекого зарубіжжя: Малайзії, Індії, Китаю та Нігерії», – додав «ректор».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини