Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Черговий свідок у «справі Зейтуллаєва» плутався у свідченнях

14 / 03 / 2017

Сьогодні, 14 березня, в Північно-Кавказькому окружному військовому суді у справі Руслана Зейтуллаєва допитали одного свідка з боку звинувачення. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляєв.

«Він [свідок] плутався у своїх свідченнях і іменах інших свідків. Також намагалися послухати аудіозапис прослушки і подивитися відео. Один запис послухали, інші диски не запустилися», – розповів Семедляєв.

Адвокат також розповів, що Зейтуллаєву не повернули раніше вилучений Коран. «Минуло півтора місяці, а Коран йому так і не повернули. Зараз він сидить один у камері, тримається бадьоро», – додав він.

Наступне засідання у справі Зейтуллаєва призначено на 17 березня. Нагадаємо, на попередньому засіданні у його справі свідок відмовився від раніше даних свідчень.

Північно-Кавказький військовий суд в Ростові-на-Дону почав заново переглядати кримінальну справу стосовно Руслана Зейтуллаєва. У вересні минулого року той же суд засудив його до семи років тюремного ув’язнення. Однак через два місяці Верховний суд РФ скасував Зейтуллаєву вирок. Сторона звинувачення наполягала на тому, щоб посилити йому вирок.

Якщо раніше фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Руслана Зейтуллаєва засудили за частиною другою статті 205.5 КК РФ як учасника терористичної організації, то тепер судять за частиною першою цієї ж статті – як організатора.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини