Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Черговий свідок по «справі Чийгоза» заявив про організоване підвезення проросійських мітингувальників

20 / 04 / 2017

Вчора, 19 квітня, в ході судового засідання по «справі Чийгоза» суд допитав трьох свідків захисту: Мамутова Бекіра Аблаєвича, Мамутову Катерину Сіммаровну, Чегертму Ібрагіма Бекіровіча. Про це на своїй сторінці в Facebook написав адвокат Микола Полозов.

Свідок Чегертма показав, що в 2014 році він був членом Меджлісу і працював директором видавництва «Крымучпедгиз». 25 лютого на засіданні Меджлісу свідок дізнався, що частина депутатів Верховної Ради АРК ініціювала проведення позачергової сесії, на якій збираються прийняти сепаратистські рішення.

«Чубаров запропонував провести масовий захід біля будівлі Верховної Ради АРК в підтримку територіальної цілісності України, в той час як сам збирався переконати депутатів не приймати незаконних рішень. На засіданні Меджлісу не обговорювалися квоти і ліміти по кількості учасників заходу, не обговорювалися питання організованого підвезення учасників, тим більше, що організувати підвезення людей в такі короткі терміни у Меджлісу не було можливості», – розповів свідок.

Вранці 26 лютого Чегертма прибув на роботу, яка перебувала в 200 метрах від будівлі Верховної Ради АРК. Близько 10 ранку він прийшов на мітинг.

«Через годину свідку довелося знову повернутися на робоче місце. Коли через 15 хвилин він знову попрямував на мітинг, то виявив, що на вулиці Пушкіна від цирку до кінотеатру припаркувалися не менше 6 автобусів “Ікарус” з севастопольськими номерами, звідки виходили люди з російськими прапорами і пластиковими пляшками з водою», – написав Полозов.

Свідок зазначив, що в якийсь момент проросійські мітингувальники почали кидати пляшки в бік проукраїнського мітингу.

На цьому, в зв’язку з закінченням часу роботи суду допит свідка був припинений. Допит свідка буде продовжений в понеділок, 24 квітня.

Раніше були опитані свідки Мамутов Бекір і Мамутова Катерина.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини