Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Через блекаут у Криму збільшилася кількість аварій

15 / 12 / 2015

Після знеструмлення у Криму збільшилася кількість аварій на дорогах. Про це повідомив начальник Управління ДІБДР МВС по Республіці Крим Анатолій Борисенко, пишуть РІА Новини (Крим).

«Коли це все сталося, у нас був спалах наїздів на пішоходів — десь у півтора рази кількість наїздів збільшилась порівняно з минулим роком. Загальне зростання числа ДТП в темний час доби збільшилось на 25%. Це в період, коли на півострові було повне відключення електроенергії», — сказав Борисенко.

Причиною збільшення числа дорожньо-транспортних пригод стала відсутність вуличного освітлення, вважає Борисенко.

Нагадаємо, раніше він заявляв про те, що кількість ДТП на півострові у зв’язку з відключенням світлофорів та відсутністю вуличного освітлення не збільшилася.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини