Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чалий відправлений у відставку

22 / 03 / 2016

Російські Законодавчі збори Севастополя сьогодні відправили у відставку свого голову Олексія Чалого, повідомляє Крыминформ.

«Мотивацію (складання повноважень) я викладав 29 грудня. На жаль, за цей час нічого істотного не відбулося, що змінило б мою точку зору. Ще я дозволю собі злісно порушити регламент Законодавчих зборів і відмовлюся відповідати на питання, тому що тут немає предмету для обговорення», – сказав Чалий.

Чалий добровільно склав з себе повноваження голови “Законодавчих зборів” в грудні 2015. Він обгрунтував своє рішення тим, що не виконується програма розвитку міста.

16 березня Чалий вніс проект постанови про дострокове припинення повноважень голови. Документом передбачається призначити виконувачем обов’язків голови “Законодавчих зборів” заступника голови Катерину Алтабаєва до обрання нового керівництва.

Олексій Чалий — кримський бізнесмен і активний учасник анексії Криму, у вересні 2014 року призначений головою “Законодавчих зборів” Севастополя. Конфлікт між ним і губернатором Севастополя Сергія Меняйло триває з 2014 року. Детальніше про конфлікт читайте тут.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини