Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Чалий подав у відставку

29 / 12 / 2015

Голова російського парламенту Севастополя Олексій Чалий добровільно подав у відставку, повідомляє «Кримінформ». Своє рішення він мотивував тим, що законодавча і виконавча влада Севастополя за півтора року так і не реалізували обіцяну концепцію розвитку міста. 

«Влада в Севастополі працювала незадовільно, не буду ділити на виконавчу і законодавчу, всі ми відповідальні за результати роботи», — заявив він. 

Також Чалий сказав, що слідом за ним повинен подати у відставку і губернатор Севастополя Сергій Меняйло. 

Нагадаємо, з моменту анексії Криму тривав конфлікт між активістом «російської весни», головою Законодавчого зібрання Севастополя Олексієм Чалим і губернатором Севастополя Сергієм Меняйло. Детальніше про це можна прочитати тут. Крім того, бізнес Чалого продовжує роботу на території материкової України.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини