Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Багатодітний батько та патріот: ще одного «українського диверсанта» затримано окупантами у Криму – адвокат Полозов прийняв доручення родичів Яцкіна на його захист у суді

20 / 01 / 2020

 

Зараз Яцкіна утримують в московському СІЗО «Лефортово».

«Громадянин України та мешканець Криму Іван Яцкін. Його родичі звернулися до мене за допомогою та я прийняв доручення на його захист. Він був захоплений ще в середині жовтня минулого року в Криму. Того ж дня спецбортом його вивезли до Москви та помістили в сумнозвісний ізолятор ФСБ Лефортово. Про те, що у відношенні Івана Яцкіна порушено справу і що його було затримано не було відомо нікому нікому через те, що ФСБ здійснювало спецоперацію по його затриманню в режимі суворої секретності. Тільки в кінці грудня, тобто через більш ніж два місяці російські ЗМІ заявили, що його заарештовано. Весь цей час він перебував без будь-якої допомоги та підтримки, в одиночці кам’яного мішка Лефортово», – написав адвокат Микола Полозов на своїй сторінці в Facebook

Адвокат зазначив, що наразі складно судити, чи мають звинувачення ФСБ щодо Яцкіна під собою будь-яку основу. Він нагадав про численні випадки «фабрикації кримінальних справ, «призначення» ні в чому не винних людей «диверсантами», «шпигунами», «терористами» та «екстремістами». За майже 6 років з початку російської агресії в України, усі чудово вивчили та знають методи роботи російських силовиків, тортури, вибивання зізнань, себе та інших».

«Я зустрівся в кінці минулого тижня з Іваном в СІЗО Лефортово. Для мене абсолютно ясно, що він є патріотом України і він дуже розраховує на підтримку українського суспільства та держави його самого і його близьких. До слова, Іван Яцкін багатодітний батько і в найближчі кілька тижнів його дружина повинна народити ще одну дитину», – написав адвокат.

Полозов також висловив надію на підтримку відповідних державних структур України, а також профільних громадських та правозахисних організацій по цій справі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини