Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Аваков: кримськотатарський батальйон повинен увійти до складу ЗСУ або Нацгвардії

7 / 06 / 2016

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає входження кримськотатарського батальйону імені Номана Челебіджихана до складу ЗСУ найбільш прийнятним рішенням, передає QHA.

Створювати окремі батальйони, будь то кримськотатарські чи грузинські, голова МВС України визнав непотрібним.

«Я добре знаю переважну кількість цих активістів (учасників кримськотатарського батальйону  ред.), але моє переконання у тому, що кримський татарин, як і будь-який інший громадянин України, повинен бути у складі регулярного підрозділу українських Збройних сил, Національної гвардії або поліції», – сказав Аваков в ході прес-конференції.

Як аргумент міністр МВС навів приклад кримських татар, які пройшли підготовку в силових структурах України і які несуть службу в їх складі.

«Наприклад, в Херсонській області кілька кримськотатарських хлопців, які пройшли конкурс і готувалися там, зараз працюють в Патрульній поліції. Також кілька хлопців очолюють навіть цілі підрозділи поліції», – додав Аваков.

Голова МВС також зазначив, що підрозділи Національної гвардії України завжди готові прийняти всіх бажаючих захищати батьківщину, уклавши з добровольцями контракти.

«Ми готові обговорювати і пропонувати варіанти служби в Національній гвардії, якщо хлопці готові вступити туди за контрактом», – заявив міністр.

Вибір редакції

Ще Новини