Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Апеляційний суд Криму залишив українця Балуха під вартою

16 / 06 / 2017

Сьогодні, 16 червня, підконтрольний Кремлю Апеляційний суд Криму залишив українського політв’язня Володимира Балуха під вартою. Про це у відеозверненні повідомив адвокат Дмитро Дінзе.

Адвокат заявив, що стороною захисту було висловлено безліч доказів, де вказувалося, з якої причини неможливо було продовжувати термін утримання під вартою.

«Злочин середньої тяжкості фактично вказує на те, що Балуха взагалі не можна тримати під вартою. У нього виключно позитивні характеристики, у нього тільки є конфлікт зі співробітниками правоохоронних органів», – розповів адвокат.

Дінзе повідомив, що суд призначив експертизу, а також допит співробітників ФСБ і МВС, які фігурують в матеріалах кримінальної справи.

«Сьогодні ми всі доводи розбили, стороні звинувачення на все вказали, на багато помилок, затягування кримінальної справи, але суд до нас на жаль, не прислухався», – повідомив Дінзе.

Адвокат додав, що у суду не було підстав, щоб залишати Балуха під вартою.

Нагадаємо, український фермер Володимир Балух був заарештований 8 грудня своєму будинку в селі Серебрянка Роздольненського району Криму. Йому пред’явлено звинувачення в зберіганні боєприпасів.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини