Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Андрій Сенченко: «Укрзалізниця» не припинила товарне постачання у Крим

21 / 09 / 2015

Підприємство «Кримський титан» продовжує отримувати сировину і вивозити продукцію за допомогою залізниці, розповів «Радіо Свобода» народний депутат, колишній віце-прем’єр уряду Криму Андрій Сенченко.

«Справа в тому, що відомча залізнична гілка заводу «Титан» примикає до колії «Укрзалізниці» вже на території Херсонської області. Вони («Укрзалізниця» – ред.) кажуть: «По нашій гілці через кордон нічого не проходить». Кожен день на заводи Фірташа завозяться сировина і кожен день вивозиться продукція, тим самим «Укрзалізниця» допомагає Фірташу обійти санкції, які весь світ застосував до підприємств на окупованій території», – розповів Андрій Сенченко.

«Радіо Свобода» звернулося за коментарем до «Укрзалізниці»: у відомстві пообіцяли надати інформацію з цього приводу 22 вересня.

Нагадаємо, що про обмеження пасажирських та вантажних перевезень у Крим «Укрзалізниця» заявила у грудні 2014 року.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини