Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Американський фонд запускає програму розвитку для молоді України

5 / 11 / 2015

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з AS220 (Провіденс, США) ініціюють інноваційний освітній проект для молоді України та США віком від 16 до 18 років – Боротьба з насиллям через молодіжні ЗМІ (Сonfronting Violence Through Youth-oriented Media), Яскравіші Світи (Brighter Worlds). Цей проект об’єднає українську молодь з різних регіонів України, які відчули на собі негативний вплив конфлікту на Сході України і анексії Криму та частину американської молоді з Род-Айленду, яка найгостріше відчуває на собі соціальні негаразди.

Мета Brighter Worlds — залучити українську і американську молодь зі складним життєвим досвідом до активної позиції у своїх громадах, навчити актуальним професійним навичкам, креативним засобам самовираження та просування творчих ідей, відкрити можливості самовдосконалення та довести молодим людям, що попри будь-які зовнішні обставини, їхнє яскраве майбутнє залежить тільки від них.

Конкурсний відбір інструкторів та cтудентів проекту триватиме протягом листопада 2015 року. Освітня програма, що включає семінари, лекції, зустрічі, воркшопи, виставки, стартує 5 березня 2016 року. Виставка робіт студентів у Києві та в місті Род-Айленд відбудеться влітку 2016 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини