Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активісти повністю заблокували проїзд вантажівок з продуктами до Криму

21 / 09 / 2015

За ніч жодна вантажна машина не проїхала через адмінкордон з Кримом. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив заступник начальника УМВС у Херсонській області Ілля Ківа.

«Сьогодні вночі проїзд вантажівок із продуктами в окупований Крим був повністю заблокований. Ніч пройшла спокійно, поки ситуація контрольована. Машини потихеньку частково залишають місця свого розташування в «Каланчаку» і «Чаплинці». У «Чонгарі» ми вже облаштувались, привезли туди мобільні блокпости, виставили оборону. На сьогодні я можу сказати, що за ніч жодна машина не пройшла», — заявив Ківа.

Вантажний транспорт із Криму на материкову частину України пропускають у звичайному режимі.

Нагадаємо, 20 вересня о 12:00 поблизу адміністративного кордону між Херсонською областю й анексованим Кримом розпочалася акція з блокади пропуску вантажів на півострів. Як пояснював голова Меджлісу, народний депутат України Рефат Чубаров, блокада Криму пов’язана з тим, що питання півострову відходить на другий план. Також стало відомо, що до блокади приєднується і «Правий сектор».

Охорону громадського порядку під час проведення акції забезпечує спецпідрозділ УМВС в Херсонській області, батальйон особливого призначення «Херсон». Заступник начальника УМВС в Херсонській області Ілля Ківа особисто керує працівниками міліції.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини