Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активісти ІГ «Спільна справа» відвідали центр реабілітації «Точка опори» і «Фундацію добрих справ»

23 / 05 / 2018

Головна мета – це знайомство та обмін успішними практиками.

Другий візит в цьому році відбувся в середині травня. Представники ініціативної групи «Спільна справа» відвідали центр реабілітації «Точка опори» і «Фундацію добрих справ» в Ірпені. В таких організаціях переселенці і всі бажаючі можуть отримати допомогу, навчиться новим навичкам або волонтери.

Наприклад, організація «Точка опори» допомагає жінкам які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Тут вони можуть позбутися різних залежностей, депресії, невпевненості в своєму майбутньому, поглянути на своє життя по-новому.

«Курс реабілітації триває від 6 місяців до року. Але на цьому спілкування з жінками не закінчується. Волонтери центру підтримують з ними зв’язок в подальшому, допомагають соціально адаптуватися, підтримують морально, надають допомогу в працевлаштуванні. Реабілітація в повністю безкоштовна.

[gallery-19477] 

Активістки «Фундації добрих справ» займаються ручним виготовленням прикрас, аксесуарів та іграшок, а також проводять заняття з дітьми, навчаючи їх англійської та іспанської мов.

«Із задоволенням познайомилися з главою організації «Фундація добрих справ» Філімонової Надією Григорівною. Саме вона згуртувала жінок з Донецька, Горлівки та інших міст із зони АТО (хоча сама не є переселенкою)» – такими словами активісти «Спільної справи» описали зустріч з керівником організації.

[gallery-19478]

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини