Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Активісти формування «Аскер» разом з прикордонниками почали чергування на адмінкордоні з Кримом

28 / 03 / 2016

Сьогодні, 28 березня, громадянське формування «Аскер», яке складається з учасників блокади Криму, почне спільне несення служби з Держприкордонслужбою України в контрольних пунктах в’їзду/виїзду на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією Криму.

Про це розповів голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, повідомляють «Крим.Реаліі».

«Приступають до несення служби представники «Аскер», на посилення прикордонної та митної служб. Отримали всі дозволи, все узгоджено. У нас йде посилення адмінкордону в повному обсязі. Якраз з початком командно-штабних навчань», – сказав він.

Нагадаємо, в середині січня цього року акція по блокаді Криму змінила формат. Її учасники готувалися до спільного несення служби з українськими прикордонниками в складі об’єднання «Аскер». Спікер Держприкордонслужби Олег Слободян розповів, що заліки за результатами спецпідготовки здали 33 з 60 активістів.

За словами Слободяна, функції у активістів — консультативні. Вони не матимуть права безпосередньо втручатися в роботу контрольних служб на адмінкордоні з Кримом, спільно з ними перевіряти документи або оглядати багаж. Вони мають право тільки рекомендувати або радити щось.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини