Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Аксьонов хоче осінню знести в Криму МАФи

1 / 03 / 2016

Восени в Криму почнуть роботу по знесенню самовільно встановлених малих архітектурних форм. За словами російського голови Криму Сергія Аксьонова, досвід в цьому плані будуть переймати у Москви.

«Все, що спотворює вигляд наших міст, курортів і пам’ятників, буде знесено. У нас до вересня вже буде досвід за прикладом Москви. Так, як в Бахчисараї побудовано прямо на площі Леніна будівля, це не справа», – сказав Аксьонов, передає «РІА Крим».

За його словами в період курортного сезону дана робота вестися не буде, щоб не заважати відпочинку кримчан та гостей півострова.

“Міністр будівництва і архітектури Криму” Сергій Кононов зазначив, що у відомства є ще півроку на розробку механізму очищення міст і районів від самобудів.

«Для знесення можна використовувати адміністративний кулак керівниками муніципальних органів влади. Повинен бути механізм визнання об’єктів незаконними спорудами», – сказав він.

Нагадаємо, в ніч на 9 лютого в Москві знесли понад 100 торгових павільйонів, які мерія міста назвала самобудом. Також слід зазначити, що в Севастополі цей процес також вже почався. Так за даними «Нової газети» з 3000 нестаціонарних торгових об’єктів в місті — знесенню підлягає половина.

«Перший тиждень все проходило, як спецоперація: торгові точки демонтували по 1-2 в день, до того ж найчастіше — коли ні власників, ні продавців на місці не було», – пише видання.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини