Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Айдер Муждабаєв закликав Україну підтримати боротьбу кримських татар

7 / 04 / 2017

Сьогодні, 7 квітня, в ефірі телеканалу ZIK заступник гендиректора телеканалу АТР Айдер Муждабаєв закликав Україну підтримати боротьбу кримських татар в Криму.

«Російська влада хоче зробити все, щоб залякати, максимально вигнати корінних кримчан з півострова. Щоб люди боялись жити у Криму та виїжджали і заселити Крим росіянами. Це вже відбувається, і це такий вид геноциду, але головною для них проблемо є корінний народ Криму – кримські татари», –  заявив Муждабаєв.

Айдер Муждабаєв нагадав, що саме кримські татари всю історію незалежної України були головними «політичними українцями» на півострові, і ніколи не змиряться з «русскім міром» в Криму.

«Неможливо звикнути до навколишніх порядків, це ж зрозуміло як росіяни відносяться до корінного населення, і приїжджі повально кажуть, що коли ви поїдете, ми заселемось у ваш дім. Вони відкрито вголос кажуть, що чують себе господарями Криму і вважають, що він російський», – зазначив Айдер Муждабаєв.

Нагадаємо, міжнародна правозахисна організація Amnesty International відзначає відсутність будь-якого ефективного міжнародного моніторингового механізму з доступом до півострова. Цей факт ще більше заохочує де-факто владу та російську владу нещадно домагатися винищення усіх ознак незгоди, запевняють правозахисники.

Вибір редакції

Ще Новини