Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Зейтуллаєва: «Суд прямо або опосередковано зацікавлений у результаті справи»

23 / 03 / 2017

22-23 березня в Північно-Кавказькому окружному військовому суді у справі Руслана Зейтуллаєва захист, за словами адвоката Еміля Курбедінова, «намагався представити свої докази».

«Ми заявили клопотання про виклик експертів – там їх чотири, також про виклик дільничного, який написав негативну характеристику на Руслана, і понятих, які були присутні при обшуку в його будинку. На все суд нам відмовив. Потім я спробував відповісти коментарем на докази, раніше представлені прокуратурою. Суд сказав, що на цьому етапі процесу він не хоче мене чути і що мені дадуть слово в дебатах. Вони дуже поспішають швидше прийняти рішення», – розповів в коментарі QirimInfo Курбедінов.

За його словами, виклик експертів необхідний для того, щоб вони дали пояснення з приводу своїх «абсолютно безпідставних» висновків.

Сьогодні Курбедінов заявив відвід всьому складу суду, оскільки вважає, що «суд прямо або опосередковано зацікавлений у результаті справи», а принцип змагальності «найгрубішим чином» не дотримується. Суд відмовив.

«Те, що жодае з наших заяв і клопотань не приймається, я пов’язую з тим, що на попередніх засіданнях ми вже допитували експертів, і вони не могли пояснити нам, з чого зробили свої висновки. А деякі з них і зовсім, як з’ясувалося під час допиту, навіть не вивчали матеріал, який їм надсилали. Думаю, цього разу суд вирішив нікого не викликати, щоб ситуація не повторилася», – вважає Курбедінов.

Наступні судові засідання у справі Зейтуллаєва пройдуть 29 і 30 березня. На них планують допитати свідків захисту.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини