Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Олександр Попков захищатиме затриманого в Севастополі Штиблікова

11 / 11 / 2016

Колишній адвокат Геннадія Афанасьєва Олександр Попков захищатиме Дмитра Штиблікова, заарештованого вчора в Криму за звинуваченням в “диверсійній діяльності”. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив брат Штиблікова Олексій.

“Ми вже почали співпрацю. Він [Олександр Попков] з сьогоднішнього ранку працює. Ми сподіваємося, що щось дізнаємося в ФСБ”, — заявив брат заарештованого.

За його словами, місцезнаходження заарештованих поки невідомо.

“Сімферопольське СІЗО, яке спочатку фігурувало, що їх повинні туди доставити, поки нічого не говорять. Вони кажуть, що не надходили. Вони можуть бути де завгодно. І в Севастополі залишатися. Чомусь фігурує Бахчисарай, але ми не знаємо, звідки ця інформація . Зараз адвокат буде виходити на слідчого”, — зазначив він.

Родичі інших заарештованих також не знають, де знаходяться їхні близькі.

“Я знаю, що родичі теж приходили в СІЗО і їм відмовили”, — додав він.

Нагадаємо, вчора ФСБ РФ заявило про затримання членів “диверсійної групи”. За інформацією ЗМІ, затримані експерти аналітичного центру “Номос” Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов, а також колишній офіцер ВМСУ, капітан 2 рангу запасу Володимир Дудка. Російський силовики звинуватили їх в підготовці диверсій на території півострова. Кримський “суд” заарештував їх на два місяці.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини