Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Куку поскаржився до суду на те, що слідство перешкоджає ознайомленню з експертизами

17 / 03 / 2017

Сьогодні, 17 березня Київський районний суд Сімферополя розглянув апеляційну скаргу адвоката Олексія Ладіна у справі Еміра-Усеїна Куку. Як розповів сам адвокат скарга стосувалася неправомірних дій слідства.

У коментарі QirimInfo адвокат пояснив, що слідство відмовило захисту в дозволених законом способах ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, а саме фотографуванні висновків експертиз та ознайомленні з предметом експертизи. У зв’язку з цим адвокат подав до суду скаргу. Також слідчий не показав документи які підтверджують кваліфікацію і стаж експерта.

«Захист заявив клопотання про надання можливості ознайомитись з експертизою. У тому числі шляхом копіювання. Проте, мені відомо, що за аналогічними скаргами, моїм колегам в рамках цієї кримінальної справи вже були відмови в Київському районному суді міста Сімферополя. Подивимося, яке рішення на цей раз прийме суддя», – розповів Ладін.

Суд оголосив перерву. Наступне судове засідання призначене на 29 березня.

«Суддя витребував у слідства власне самі постанови про відмову в задоволенні клопотання. Слідство навіть не надало захисту ці постанови та просто повідомило про те, що воно відмовило в задоволенні клопотання. У цих повідомленнях написано на яких підставах слідство вважає, що в задоволенні клопотань треба відмовити», – пояснив адвокат.

В ході судового засідання Емір-Усеїн Куку заявив відвід судді – у відведенні було відмовлено.

Нагадаємо, 20 лютого Верховний суд Криму залишив у силі рішення про продовження арешту фігуранту «справи Хізб ут-Тахрір» Еміру-Усеїну Куку до 8 квітня.

Емір-Усеїн Куку є фігурантом  ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір». На початку цього року слідство висунуло йому оновлене обвинувачення за статтею 278 КК РФ «Насильницьке захоплення влади».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини