Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Ахтема Чийгоза: «Це процес над усім кримськотатарським народом»

15 / 01 / 2016

Процес у «справі 26 лютого» має політичну мотивацію. Таку думку озвучив сьогодні адвокат Ахтема Чийгоза Микола Полозов, передає QirimInfo.

«Це не справа по якихось фактам — інакше вона була б порушена відразу після подій. А я нагадую, цю справу порушили через кілька місяців. Тобто рішення якийсь час виношувалося. Дана справа має під собою політичне підґрунтя у придушенні інакомислення тих, хто не згоден з генеральною лінією, яку просуває російська влада, Кремль», заявив Полозов.

Російський адвокат визнав, що встиг поки ознайомитися лише з частиною матеріалів справи. Однак він упевнений в неспроможності пред’явлених звинувачень і слабкості доказової бази.

«Не буває так, що при зіткненні двох антагоністичних великих груп людей травми і каліцтва отримує тільки одна група. Мені зовсім незрозуміло, чому на великому мітингу, на якому були і кримські татари, і представники партії “Русское единство”, потерпілими виявилися представники партії “Русское единство”. Я не вірю, що у представників партії “Русское единство” слабкіше кістки вони більш ламкі або вони не такі ж люди, як кримські татари. Це показує, що обвинувачення свідомо добирало факти, щоб вони вкладалися в обвинувальну фабулу», сказав Полозов.

Він охарактеризував «справу 26 лютого» як процес над усім кримськотатарським народом, який не прийняв нав’язану Москвою політику. Полозов заявив, що буде домагатися справедливого рішення не тільки в російських судах, а й за кордоном.

Нагадаємо, що сьогодні в Сімферополі пройшло чергове слухання по «справі 26 лютого». Детальніше про особливості справи, можна прочитати тут.

Адвокат политзаключенной Надії Савченко Микола Полозов взявся представляти в суді обвинуваченого по «справі 26 лютого», заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини