Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

92 організації подали заявки до проєкту КримSOS з підтримки ініціатив

8 / 11 / 2022

До проєкту КримSOS з підтримки ініціатив подали заявки 92 громадські організації та ініціативні рухи. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«КримSOS продовжує залучати організації та ініціативні рухи, які допомагають вимушеним переселенцям, доєднатися до проєкту з підтримки ініціатив. Нові учасники вже отримали змогу взяти участь у конкурсі грантів, відвідати навчальні візити та інші заходи. Наразі заявки до проєкту подали 92 організації та ініціативи», — розповів Денис Савченко.

Долучитись до проєкту можуть організації та ініціативи, які опікуються внутрішньо переміщеними особами в одній з 15 областей України. Для цього треба подати заявку через онлайн-форму до кінця 2022 року. Організації та ініціативні рухи-учасники проєкту отримають доступ до ексклюзивних навчальних програм, можливостей щодо мережування та отримання консультацій з широкого кола питань.

Наразі учасниками проєкту КримSOS є 161 громадська організація та ініціативна група. Лише з червня 2022 року до мережі організацій доєдналися 86 учасників. Реалізація програми відбувається у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини