Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

6 найважливіших новин про Крим за 22 – 28 березня

28 / 03 / 2021

Для абітурієнтів із тимчасово окупованих територій України стартували підготовчі курси для вступу до українських закладів вищої освіти. На безкоштовні курси можуть зареєструватися усі, хто завершив навчання у закладах загальної середньої освіти на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу після квітня 2014 року. На цих заняттях викладаються українська мова та література, історія України, математика і англійська мова.

Держприкордонслужба України опублікувала роз’яснення до нових правил перетину українського державного кордону, адмінмежі з окупованим Кримом, а також лінії зіткнення.

Кримського татарина Меджита Аблямітова визнали винним в участі в незаконному збройному формуванні (ст. 208.2 КК РФ). Його засудили його до 6 років позбавлення волі в колонії суворого режиму та 1 року обмеження волі.

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО «Про Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

24 та 25 березня команда КримSOS провела онлайн-акцію «15 викрадених, 7 років, 0 відповідей» в рамках кампанії «Find & Free» на підтримку жертв насильницьких зникнень в окупованому Криму та їхніх рідних.

КримSOS стала членом Коаліції за Міжнародний кримінальний суд — глобальної мережі з понад 2500 неурядових громадських організацій зі 150 країн.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті