Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

55 ініціативних проектів переселенців отримали фінансування в 2015 році

28 / 12 / 2015

Протягом трьох місяців КримSOS прийняв 117 проектних заявок на участь у грантовій програмі. У підсумку було затверджено 55 проектів з 18 регіонів України та міста Києва.

У числі схвалених заявок спільні культурно-розважальні заходи та комплекси заходів для переселенців і місцевих жителів (екскурсії, квести, дитячі свята, фестивалі, ярмарки, майстер-класи тощо); гуртки hand-made, арт-терапії; мовні курси та курси комп’ютерної грамотності; семінари та тренінги з актуальних для переселенців і волонтерів, які працюють з переселенцями, питань; практична допомога (форма для кримськотатарської футбольної команди, навчальна література, спортінвентар для навчальних закладів з великим числом дітей-переселенців) та ін.

У цілому затверджені проекти націлені на:

  • налагодження порозуміння між місцевими жителями і переселенцями;
  • викорінення негативних стереотипів про людей зі сходу і Криму;
  • захист прав, свобод і законних інтересів громад переселенців.

Прикладом найбільш успішних проектів може послужити «Україна Можливостей». У межах проекту в навчально-виховному комплексі №4 у м. Дружківка Донецької області встановили металопластикові конструкції. Завдяки встановленню нових вікон вдалося істотно поліпшити умови навчання для дітей-переселенців і дітей місцевої громади (температура в приміщеннях комплексу стала задовільною для проведення занять). Як результат, у наступному навчальному році школа набиратиме два додаткові класи учнів. Батькам не доведеться відвозити дітей на навчання у віддалені населені пункти.

Грантова програма дала можливість встановити металопластикові вікна у навчально-виховному комплексі Донецької області

Детальніше про проміжні результати проекту читайте в інфографіці нижче або завантажуйте pdf-версію звіту.

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини