Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

371 моніторинговий візит до МКП здійснили регіональні координатори КримSOS

4 / 11 / 2022

Регіональні координатори КримSOS здійснили 371 моніторинговий візит до місць компактного перебування (МКП) вимушених переселенців. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«Регіональні координатори КримSOS здійснили 371 моніторинговий візит до МКП вимушених переселенців у 15 областях України. Вони є одним із інструментів роботи координаторів задля виявлення проблем, пов’язаних із вимушеним переселенням людей, та сприяння їхньому подальшому вирішенню», — розповів Денис Савченко.

Лише за минулий тиждень було відвідано 10 МКП у семи областях у межах 12 моніторингових візитів.

Регіональні координатори КримSOS регулярно проводять візити до МКП у таких областях: Вінницькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Тернопільській, Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Волинській та Чернівецькій.

Ці візити допомагають проводяться в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини