Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

347 моніторингових візити до МКП здійснили регіональні координатори КримSOS

22 / 10 / 2022

Регіональні координатори КримSOS здійснили 347 моніторингових візити до місць компактного перебування вимушених переселенців. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«Регіональні координатори КримsSOS відвідали 297 місць компактного перебування у межах 247 візитів. У таких МКП тимчасово проживають люди, які вимушено покинули свої домівки через повномаштабне вторгнення росії на територію України», — розповів Денис Савченко.

Регіональні координатори відвідують МКП у 15 областях України в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». За час роботи було здійснено 176 візити до місць компактного перебування ВПО у західних областях, 88 — у північних регіонах і 83 — у центральних.

Під час моніторингових візитів дізнаються про основні виклики та потреби внутрішньо переміщених осіб, а також фіксують випадки гендерно обумовленого насильства в МКП. Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини