Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

23 громадські організації подали заявки на участь у проєкті КримSOS

28 / 06 / 2022

23 громадські організації з 13 областей України направили заявки на участь у проєкті підтримки ініціатив КримSOS. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко.

“З травня спеціалісти КримSOS отримали заявки від 23 громадських організацій та ініціативних груп. Очікуємо, що до кінця року кількість організацій та представництво в областях значно зросте”, – розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко.

Організації, що подали заявки, зараз допомагають вимушеним переселенцям у 13 областях. Йдеться про більшу частину регіонів, де на даний момент знаходяться люди, які були змушені залишити свої домівки.

“Частину з цих заявок подали представники організацій, які самі через військові дії та небезпеку, переїхали до інших міст та селищ. Навіть в таких складних умовах, вони продовжують працювати та допомагати іншим”, – додав Денис Савченко.

Нагадуємо, це одна з чотирьох ініціатив КримSOS в рамках проєкту “Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України” від УВКБ ООН. Вона поширюється на 14 регіонів України. Для того, щоб долучитись – необхідно заповнити форму за посиланням.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини