Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

177 родин зі сходу та Криму отримали гуманітарну допомогу від КримSOS у грудні

12 / 01 / 2016

Мороз дається взнаки і вдаряє в першу чергу по нужденним сім’ям. Відтак грудень відзначився для команди КримSOS різким збільшенням прохань родин зі східних регіонів України та Криму про допомогу з ліками, ковдрами, теплим одягом та взуттям.

Упродовж місяця команда громадської організації в офісах у Києві, Львові та Херсоні допомогла 177 родинам. Більше того ми отримали кілька звернень з інших регіонів України. Як наслідок,  посилки з допомогою були відправлені в м. Крижопіль Вінницької області, м. Дніпродзержинськ та м. Запоріжжя.

Чим допомогли

У грудні ми надали гуманітарну допомогу нужденним сім’ям у формі побутової хімії, постільної білизни, засобів гігієни, теплих речей, а також іграшок, новорічних подарунків і харчування для дітлахів.

Подяки

Від усієї команди хочемо в черговий раз висловити слова вдячності компанії Cargill. Також щиро дякуємо організаціям «РОК Майдан», «Україна-Словаччина СОС», «Армія Спасіння», львівському представництву австрійських авіаліній «Austrian».  Окрема подяка Департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, який надав сто новорічних подарунків для малюків.

Також спасибі від КримSOS та отримувачів допомоги Ларисі Володимирівні, представнику туристичної фірми ТОВ «Агенція вишуканих мандрів» за допомогу в закупівлі ліків, дитячого харчування та підгузок.

І, звичайно, безмежно дякуємо всім іншим небайдужим містянам, котрі відкрили своє серце і передали допомогу тим, хто її потребує!

 

Нагальні потреби

На сьогодні найбільш затребуваними є ліки (зокрема, дитячі ліки від застуди та температури), предмети дитячої гігієни, теплі одяг та взуття, дитяче харчування.

Будемо вдячні кожному з Вас за будь-яку допомогу, яку ми разом можемо надати тим, хто її потребує.

 

Наостанок хочемо поділитись історією, яка додає віри в добрих людей цього світу.

Це історя про сім’ю Андрія із Дебальцево, котра переїхала жити до Херсону у зв’язку зі збройним протистоянням на Донбасі. У грудні 2015 року дружина Андрія несподівано пережила складні пологи на сьомому місяці. Недоношена дитина зіткнулася з низкою проблем зі здоров’ям. Після народження у малюка не відкрились легені, через що потрібен був спеціальний препарат. Сім’я зайняла велику суму грошей на купівлю препарату, аби врятувати дитину, котра лежить до сьогодні в реанімації. На додачу до основного діагнозу, малюк страждає дихальною недостатністю, природженою пневмонією, всерединіутробною інфекцією та іншими ускладеннями. Допомоги сім’ї було більше ні від кого шукати, бо вони в Херсоні самі.

Проте допомагати малюкові взялись активісти. Завдяки інформаційній кампанії в соціальних мережах, допомоги волонтерів і благодійних організацій були зібрані засоби для забезпечення дитини підгузками і дитячим харчуванням. Більше того організація «ДОЛЯ Майдан» надала допомогу на препарати для підтримки життя малюка.

Пам’ятайте, чим більше Ви віддаєте, тим більше отримуєте.

***

Нагадуємо, що надання гуманітарної допомоги є одним із напрямків роботи КримSOS. Прийом заявок на отримання допомоги проводиться через онлайн-форми. За весь період існування організація отримала тисячі заявок, тому швидкість їх обробки займає, зазвичай, від трьох місяців. Наразі нові заявки приймаються лише від новоприбулих сімей (тих, що переселились менш, ніж 50 днів тому). Зверніть увагу, що гуманітарна допомога в КримSOS надається вразливим категоріям сімей зі сходу та Криму і тільки одноразово: сім’ї з трьома і більше дітьми; особи з особливими потребами, інваліди та люди з хронічними захворюваннями; одинокі батьки; неповнолітні без супроводу і самотні літні люди; люди, котрі терміново потребують медичної допомоги; новоприбулі сім’ї / особи (протягом перших 50 днів після виїзду); сім’ї / особи в критичному фінансовому становищі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини